Projekt „Zwiedź Polskę” koordynowany przez Jeleniogórską Organizację Turystyczną, to portal mający na celu zrzeszenie Przedsiębiorców działających na rzecz szeroko rozumianego rynku turystycznego, których celem jest przedstawienie ich bogatej oferty, oferowanej w różnych zakątkach naszego kraju.

Turystyczna Karta Rabatowa – to propozycja skorzystania z rabatów jakie udostępniać będą Państwu lokalni przedsiębiorcy w trakcie odwiedzin Państwa w ich regionie.

Każdy odwiedzający nasz portal, będzie mógł na naszych stronach internetowych, znaleźć firmy i osoby, których głównym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi. 

Jeleniogórska Organizacja Turystyczna koordynująca projekt „Zwiedż Polskę” to nie tylko zrzeszenie wartych zaufania Gospodarzy, to ułatwiająca pobyt szeroka baza danych: baz noclegowych, gastronomii i wszelkich atrakcji znajdujących się w naszym kraju.

Dzięki naszemu portalowi www.zwiedzpolske.com.pl Twój pobyt stanie się przyjemniejszy i atrakcyjniejszy. Znajdziesz tutaj wszystkie najważniejsze informacje. Na naszym portalu dowiesz się nie tylko, gdzie znaleźć miejsce noclegowe, czy zjeść dobry posiłek, ale poznasz szereg atrakcji jakie czekają na Ciebie, gdy odwiedzisz okolice. 

Dzięki nam Twój pobyt będzie jeszcze ciekawszy i atrakcyjniejszy.